sobota, 11 listopada 2017

W tygodniu obchodów Światowego Dnia Ubogich w Krakowie, w kościele św. Barbary odbędzie się modlitewne „Jerycho" - nieustanna modlitwa adoracyjna przed Najświętszym Sakramentem, która będzie stanowić duchowe zaplecze akcji.

Modlitewne Jerycho rozpocznie się Mszą św. w kościele św. Barbary (przy Placu Mariackim) 12 listopada (niedziela) o godz. 20.00 a zakończy 18 listopada (sobota) Mszą św. o godz. 20:00.


Nasz wspólnota również włącza się w to dzieło i podejmuje czuwanie 16 listopada w czwartek od godz. 13:00 do godz. 16:00. Serdecznie wszystkich zapraszamy do włączenia się do modlitwy. Bądź razem z nami przed Naszym PANEM... Główną intencją „Jerycha" jest modlitwa za miasto Kraków, całą archidiecezję oraz Nową Ewangelizację miasta. Tegoroczna, szósta edycja „Jerycha" to przede wszystkim modlitwa za ubogich - Będziemy modlić się w intencjach naszej biedy, nie tylko tej materialnej. Także za ludzi, którzy podjęli trud organizacji tygodniowych obchodów Światowego Dnia Ubogich, abyśmy byli dla siebie braćmi, zauważali wzajemne potrzeby, pomagali sobie nawzajem, wspierali się na drodze, którą wszyscy zmierzamy - wyjaśnia Krystyna Sobczyk z Sekretariatu ds. Nowej Ewangelizacji w Archidiecezji Krakowskiej.

na zachętę piosenka nagrana na dachu klasztoru Ojców Jezuitów do których należy kościół pw. św. Barbary na Małym Rynku (wejście od placu Mariackiego)... 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz