sobota, 14 lutego 2015

Nasz grafik na najbliższy czas...

18 luty Środa popielcowa - nie ma spotkania ale jest zachęta do post w intencji naszej Wspólnoty.

25 luty - spotkanie prowadzi o. Waldemar oraz on też głosi konferencję na temat "Ja i Bóg...".

4 marzec - swoją konferencję kontynuuje o. Waldemar w temacie "Ja i drugi człowiek...", on też poprowadzi spotkanie.

11 marca nie ma spotkania z powodu trwających wtedy rekolekcji parafialnych, na które każdy jest serdecznie zaproszony. Rozpoczynają się oczywiście w niedziele i potrwają właśnie do środy. 

18 marzec - w ramach naszego spotkania wspólnie pomodlimy się na Msza św. odprawianej specjalnie dla naszej wspólnoty w kaplicy Kolegium. Dlatego prosimy o punktualność (godz. 19.00) i przyjście pod główne wejście do Kolegium.  

21 marzec -  dwa tygodnie przed Wielkanocą w SOBOTĘ spotkamy się na wspólnym Dniu Skupienia. Szczegóły jeszcze ustalimy ale spotkanie będzie w godzinach popołudniowych. 

25 marzec ostatnie spotkanie przed świętami konferencję przygotuję Iwona na temat "Wspólnot pierwszych chrześcijan", ona też prowadzi modlitwę.  

1 kwiecień - to już WIELKI TYDZIEŃ wiec spotkania wspólnoty nie będzie - zapraszamy wszystkich do uczestniczenia w uroczystościach TRIDUUM PASCHALNEGO. 

8 kwietnia w środę po Wielkanocy konferencję powie nam Grażyna na temat "Jezusa jako Oblubieńca, Król i Sędziego", ona też poprowadzi modlitwę.

Tak wyglądają nasze plany do Wielkanocy, zapraszamy i zachęcamy do licznego udziału.